Bursa Proktoloji

Bursa makat hastalıkları tedavisi açısından şanssız illerimizden biri çünkü bütün genel cerrahlar makat hastalıkları tedavisi yapıyor ama sadece bu bölge hastalıklarına yönelmiş bir uzman yada klinik yoktur. Anüs bölgesi hastalıklarıyla ilgilenen genel cerrahi uzmanlarına proctoloji uzmanı yada diğer adıyla proktolog denir.  Bursa proktoloji merkezi dendiğinde karşımıza IDEA klinik çıkmaktadır. Konusunda uzmanlaşmış iki uzmandan biri flebolog yani varis uzmanı, diğeri ise proktolog yani makat hastalıkları uzmanı görev yapmaktadır.

Makat bölgenizde herhangi bir sorun varsa teşhis ve tedavisini araştırırken konunun uzmanı olan doktor ve yine bu konuda tüm teknolojilerin olduğu klinik tespit etmeye çalışın. Her hastalıkta olduğu gibi çok çeşitli hastalıklar konusunda hasta kabul edenden değil az sayıda hastalığın tedavisiyle ilgilenen uzmanlardan hizmet almayı düşünün. Çünkü spesifik çalışan doktorların tecrübe, bilgi birikimi ve teknolojik donanımları tamdır.

Bursa Proktoloji Merkezi; Yukarıda bahsedildiği gibi spesifik çalıştığını lanse eden tek klinik IDEA’dır. Ve şu hastalıklarınızın tedavisini yaptırabilirsiniz.

– Hemoroid; THD, Lazer ve lastikle boğma yöntemleri ile

– Kıl dönmesi; mikro sinüsektomi ve Bascom procedür ameliyatlarıyla, işinize ara vermeden tedavi.

– Peri anal fistül; klasik cerrahi ve lazerle tedavi

– Makat çatlağı; Kapalı LİS ameliyatı ve botox enjeksiyonu

– Anal apse (makat apsesi)

– Makat siğili (anal kondilom); radyo frekansla tedavi

– Anal dermatit (mayasıl)

Bunlara ek olarak diğer anal bölge hastalıkları yanı sıra radyo frekansla buharlaştırma, lazerle ben tedavisi ve yine ameliyatsız yöntemler köpük, skleroterapi, radyo frekans ve lazerle varis tedavileri de yapılmaktadır. Varis tedavisini Flebolog Op.Dr.Eren ANĞ yapmaktadır.

Bursa hemoroid tedavi merkezi Idea Klinikte Proktolog Op.Dr.Ergun AYGÖREN görev yapmaktadır. Ayrıntılı bilgiler ve ücretler kliniğin resmi internet sitesinden alınabilir.

Adres ve iletişim bilgileri
Cumhuriyet mahallesi. Yağmur Sokak. Cadde 224 Sitesi. B Blok / Daire: 5 Nilüfer Bursa
0224 247 10 06 – 0224 249 10 06
GSM & WhatsApp: 0532 152 26 75

About Op. Dr. Atilla Kaya

İstanbul Bakırköy'de genel cerrahi uzmanı olarak görev yapıyorum. Proktoloji alanına giren tüm hastalıkların teşhis ve tedavisinde hizmet veriyorum. Bana ulaşmak isteyenler 0212 572 72 65 numaralı telefondan ulaşabilirler.

24 comments

 1. Merhaba,bende dış hemoroid olduğunu düşünüyorum uzun zamandır vardı fakat memeler biraz arttı ve hep dışarda.elle içeri itme durumu galiba iç hemoroitlerde var.kanama ağrı yok.Oturma banyosu dışta etkili değildir iç hemoitte fayda sağlar diye yazı okudum.Bu memeler kendi kendine geçer mi?Ameliyatsız tedavilerde tekrarlama durumu var mı?teşekkürler…

  • Op. Dr. Atilla Kaya

   muayene ile değerlendirmek gerekir. Makat çatlağı gelişmiş olabilir. öncelikle kabız kalmayın,tuvalette uzun kalıp ıkınmayın.kabızlık ve ıkınma şikayetleeinizi artıracaktır.çok sıkışınca tuvalete gidin ,ertelemeyin,bol sebze-meyve ve su tüketin.sıcak oturma banyosu yapın . 05426210888 nolu telefondan bilgi alabişiniz.
   Öp. Dr. Atilla Kaya

 2. Merhabalar, perianal apse dendi. Lakin bende yüksek şeker var bu sebeple neştersiz bir çözüm arıyorum…

 3. Op. Dr. Atilla Kaya

  Apsenin neştersiz tedavisi olmaz. Perianal apse hemen boşaltılmalı eğer geçirirsiniz anal fistül getirebilir. Fistülde tedavisi zor ve uzun süren bir hastalıktır.
  Öp. Dr. Atilla Kaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sizi Aramamızı İster misiniz?